Väggrelief R Schwartz
2019-03-11
622440
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGPLAKETT, 1920-tal, kvinnofigur med slöja, signerad R Schwartz, ca 25x21 cm
Brukslitage