Bordslampor i onyx
2019-03-11
622392
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, onyx och mässing, höjd 58 cm
En med glapp, skärmskador