Vas Kina
2019-03-12
622379
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, balusterformad, med hänklar, dekor av uppställda ting i emaljfärger, botten med sigillmärke, höjd ca 27 cm
Nagg