Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SOCKERDOSA med lock, silver / 750, 1800-tal, graverad dekor, möjligen Polen, höjd 12, 15x10 cm, vikt 235 g
Bucklor och bristning
622332
2019-03-11