Amplar
2019-03-09
622270
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AMPLAR, 1 par, empirestill, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, förgylld brons, höjd ca 73, bredd 25 cm
Omarbetade