Dora Jung väggbonad
2019-03-18
622268
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
VÄGGBONAD, "Gordisk knut", vävd linnedamast, 72x58 cm
proveniens: Enligt uppgift gåva av konstnären Dora Jung till Katri Kalkkinen (f. Waren)
Åldersrelaterat slitage.