Taklampa
2019-03-09
622262
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 4-armad stomme i mässing, med skivor i rökfärgat glas, skärmens höjd ca 46 cm, diameter ca 31 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen