Slava Kliuchniko oljemålning
2019-03-09
622197
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Äppleträd Stora Skuggan, signerad och daterad Kliuchnikov 11, olja på duk, ca 50x67 cm