Fetischfigur Kongo
2019-03-14
622193
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FETISCHFIGUR, 1900-talets första hälft, Legastammen i Kongo, skuren trä, höjd ca 37 cm
Slitage, skador, torrsprickor