Albert Krüger oljemålning
2019-03-21
622127
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBERT KRÜGER (1885-1965): kustmotiv, signerad Alb Krüger, a tergo daterad 1926, olja på pannå, ca 38x50 cm