Kuverttallrikar nysilver
2019-03-11
622108
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUVERTTALLRIKAR, 12 st., nysilver, 1900-talets slut, diameter ca 30 cm
Smärre slitage