Bordslampa 1900-tal
2019-03-08
622068
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1930-tal, stomme metall, lackerad skärm, höjd 41 cm
Bruksslitage och repor