Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-03-08
622059
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Stockholmsmotiv, otydligt signerad, daterad 1925, olja på duk, rammått 60x80 cm