Byrå gustaviansk stil
2019-03-08
622053
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, skiva i Kolmårdsmarmor, tre lådor, front med intarsia, höjd ca 84 cm, bredd ca 95 cm, djup ca 51 cm
Nyckel finns, bruksslitage