Carl Gunne oljemålning
2019-03-08
621998
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Havsbild, signerad Gunne, olja på duk ca 33x55 cm