Anders Fogelin oljemålning
2019-03-08
621975
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Kungabilder", signerad och daterad Anders Fogelin jan 1966, olja på duk, ca 47x49,5 cm