Bengt Lindström litografi
2019-03-09
621964
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 31/100, färglitografi, ca 78x56 cm, oramad
Gulnad