Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
HALSBAND, 2 st, silver, 1800-tal, varav en s.k. ärtlänk med kistlås, ryska stämplar, 1858 resp. ärtlänk med 8 berlocker föreställande grotesker, längd ca 86 resp. 164 cm, totalvikt ca 103 g
621906
2019-03-12