Madeleine Pyk
2019-03-14
621697
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition, signerad M Pyk och numrerad EA, färglitografi, 29x19 cm
Ej exminerad ur ram