Roland Svensson litografi
2019-03-09
621670
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 142/310, litografi, bildmått ca 51x41 cm
Gulnad