Oidentifierad konstnär oljemålningar
Vollendet
2019-03-07
621642
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), (3), fågelmotiv, otydligt signerade, daterade -41, olja på pannå, 23x17 cm