Klubbat för:
1 800 EUR
2 500 EUR
NIELS OLE MÖLLER, stolar 6 st, modell 78, JL Møller, Danmark 1960-tal, teak med svart skinnsits, stolarna brickmärkta, höjd 81 cm, bredd 49 cm
Ställvis slitage, ett ben dåligt reparerat
621632
2019-03-12