Maurice Moberg oljemålning
2019-03-07
621627
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): Höstlandskap, signerad Maurice Moberg, olja på duk, bildmått 79x94 cm