Uno Vallman oljemålning
2019-03-09
621624
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med fors, signerad och daterad Uno Vallman 1954, olja på duk, ca 62x83 cm
Mindre färgbortfall