Angelica Wiik färglitografi
2019-03-09
621591
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Narr", färglitografi med glitter, signerad Angelica Wiik 180/290, bladmått ca 60x39 cm.
Ej examinerad ur ramen