Trädgårdsskultur betong
2019-03-09
621527
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, samtida, betong, föreställande Venus, höjd 118 cm
Slitage, lagning