Kuverttallrikar Giorgio Tassinari
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GIORGIO TASSINARI, kuverttallrikar, 8 st., tenn, AB Härryda Ädelmetallsmide (1970-2004), 1978, diameter ca 30 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre stötskador
621501
Päivämäärä:
2019-03-09