Mat och bordsskedar 1700-tal
2019-03-07
621479
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAT- och BORDSSKEDAR, 7 st, silver, 1700-talets senare del, olika tillverkare varav 2 st Anders Hjulström Köping 1792, längd 20-21,5 cm
Samtliga med gravyrer