Ljuskrona barockstil 18/1900-tal
2019-03-13
621474
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, 18/1900-tal, mässing, 6 ljusarmar, senare elektrifierad, höjd ca 33, diameter 37 cm
Slitage