Bojan med lock
2019-03-09
621437
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN MED LOCK, Kina, 1800-tal, porslin, polykrom dekor, höjd ca 26 cm
slitage