Gustav Arne oljemålning
2019-03-07
621398
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): landskap, olja på duk, signerad G.Arne, ca 36x26 cm
Smärre slitage