Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
BÅLSKÅL, Gustavsberg, omkring 1900-talets första hälft, stämplad Gustafsberg fruit, Ironstone China höjd ca 18, diameter 33 cm
bruksslitage
621348
2019-03-07