Figuriner 1 par Kina 1800-tal
2019-03-10
621267
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURINER, 1 par, polykromt glaserad keramik, Kina, 1800-tal, i form av drakar som slingrar sig runt stenformationer, höjd ca 23-24 cm
För konditionsrapport kontakta elisabet.fellbom@auktionsverket.se
Slitage, skador