Bruno Mathsson ´´Eva´´ karmstolar
2019-03-09
621256
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstolar, 2 st, 2012, bok, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, märken, repor