Esaias Thorén färglitografi
2019-03-07
621178
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -52, numrerad 241/360, färglitografi, bildmått ca 36x48 cm