Esaias Thorén färglitografi
2019-03-07
621171
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med ansikten, signerad och daterad Esaias Thorén -51, numrerad 27/100, färglitografi, bildmått ca 34x45 cm