Rökelsekar Japan
2019-03-14
621159
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKELSEKAR, 3 st., brons, Japan, 1900-talets första hälft, med hänklar, dekor i relief, höjd ca 13-27 cm
Smärre stötskador