Häst på hjul 1900-talets början

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄST på hjul, 1900-talets början, stående på träplatta försedd med hjul, bemålad, höjd 50, längd 53 cm

Färgbortfall, skador, saknar tyglar och sadel

621155

2019-03-06