Peter Dahl färglitografi
2019-03-06
621061
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934),Dansande flickor, signerad Peter Dahl, 24/375, färglitografi, bladmått ca 42x58