Vas bronspatinerad zink
2019-03-14
621007
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, zink, 1900-talets början, japansk stil, bronspatinerad, dekor i relief av fohund, med stämpel, höjd ca 24 cm
Slitage