Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
HERMANN TALVIK (Estland/Sverige, 1906-1984): Fjällandskap, signerad Talvik, olja på duk, ca 43x65 cm
Ställvis spår efter tidigare tejp
621005
2019-03-06