James Coignard färgetsning
2019-03-06
620944
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), komposition, färgetsning med carborundum, signerad och numrerad J. Coignard 2/75, bladstorlek 50x66 cm
Oramad