Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, figurin i form av uggla, Rörstrand, glaserat stengods, signerad R Sweden GN, höjd 20 cm
Lagning på figurinens högra fot
620885
2019-03-06