Lisa Larson figurin
2019-04-14
620772
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LISA LARSON (född 1931), figurin, i form av fisk, signerad och daterad Lisa Larson -94 stengods, höjd med sockel ca 30 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas