Stapelbara stolar
2019-03-09
620725
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 8 st, bok, med textilklädda sitsar, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, klädsel med fläckar