Carl Brandt oljemålning
2019-03-16
620716
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Landskap signerad, olja på duk, ca 58x79 cm
bubblig duk