Porträtt
2019-03-09
620708
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal, porträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 39x28 cm