Göran Brunius oljemålning
2019-03-06
620702
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), "Fladen i motljus", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 65x92 cm