Manuel Vivian AXO Light
2019-03-05
620660
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MANUEL VIVIAN, AXO LIGHT, Italien, Ball Up SP, röd, glas och krom, höj- och sänkbar, vajrar, lampans mått: diameter ca 50, höjd ca 30 cm:
Axo Light was founded in 1996 in Venezia Italy.
Bruksslitage, repor, mindre nagg