Carl Malmsten vitrinskåp "Undantaget"
2019-03-12
620659
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, överskåp invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm
1 st glasskiva med nagg, mindre märken